Opel Crossland
110 Turbo GS | Camera | Dodehoekdetectie | Navigatie | Apple Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 17.700,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.700,-
LEASEPRIJS: € 291,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.540,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Crossland |
|---|---|
| Uitvoering: | 110 Turbo GS | Camera | Dodehoekdetectie | Navigatie | Apple Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 februari 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 58.823 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 291,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.700,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KFX-34-B |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 605 kg |
| Gewicht: | 1.190 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.795 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 600 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 840 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- alternatieve metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 17"
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- chroom delen exterieur
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- passagiersairbag
- radio
- RDW-leges
- regensensor
- rijstrooksensor
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- warmtewerende voorruit
- zij airbag(s) voor